tuburger.eu tuburger.eu
Bartek 15.02.2021

miasta Sianońskiego - krótka recenzja

Polecane: www.biendzio.net.pl

Sianoński to bardzo piękny ośrodek narciarski. Niezwykłe połączenie niemieckiej kultury z naszym stylem jazdy. Szczególnie cudowna jest lokalizacja tras narciarskich Sianońskiego, położona na południu Niemiec, w dolinie Ruhry. Historia tras narciarskich w dolinie Ruhry sięga XIX wieku. Pierwsze trasy zjazdowe w Zagłębiu Ruhry odbyły się zimą 1911–1913.

Trudno wyobrazić sobie wakacje w jakimkolwiek innym ośrodku narciarskim. W przypadku Sianońskiego nie da się tego zrobić. Każdy wie, jak wygląda teren i jak niebezpieczny jest. Trasy narciarskie Sianoński odbywają się zimą i latem, ale rozwijane w tym roku Sianoński S1 i S2 nadają się szczególnie do zimowych igrzysk.

Trasy podzielone są na trzy strefy, a każda z nich przypisana jest do innej kategorii (np. Sianoński kategoria terenu S1 - Sianoński kategoria terenu S2). Jeśli więc szukasz miejsca do zabawy i korzystasz z różnych warunków to zdecydowanie powinieneś wybrać Sianoński S1 i S2.

  • Sianoński Trasy Narciarskie
  • Sidiński S1

To druga z propozycji do wyboru w tym sezonie. Jest to nartostrada w puchu polecana szczególnie początkującym. Wyróżnia się dużą różnorodnością puchu i różnymi zmianami wysokości. Biegi odbywają się zimą, a sezon jest długi, więc jeśli chcesz przerwać długi bieg treningowy, warto wybrać tę trasę aż do jesieni.

Sidiński S2

Trzeci rodzaj tras zjazdowych to trasy, które wyróżniają się dość dynamicznymi i efektownymi zjazdami, a dzięki dużej liczbie organizowanych niekiedy skoków pionowych są bardzo ciekawe i wymagające. Siking Sidiński S2 - Sianoński Mountain S1 to tylko dwie z najnowszych ofert na terenie narciarskim. Ostateczna oferta to Ski Siniński w Sianońskim.

Sidiński S1 - Sianoński Mountain S2

Idealne miejsce do treningu na Górze Sianońskiej S2 to doskonałe miejsce do uprawiania niektórych sportów. Znajduje się w sezonie letnim, więc każdy może robić to, co potrafi najlepiej, czyli biegać, jeździć na rowerze, wspinać się, pływać czy grać na instrumencie.

Oferta jest nadal aktywnie rozwijana i aktualizowana. Obecnie mamy dla każdego dwie różne oferty. Pierwszy to Ski Siniński S3, a drugi to Ski Sidiński S4. Jak widać, możliwości jest wiele i każdy może wybrać coś idealnego dla siebie.

Tagi: sianoński, trasy, sidiński, zimą, więc, ruhry, szczególnie, tras, sianońskiego,