tuburger.eu tuburger.eu
Bartek 31.01.2021

Naturalny olej z pestek jagód

Od kilku lat stosuję naturalny olej z pestek jagód i muszę powiedzieć, że był to dla mnie niezwykle cudowne rozwiązanie. To nie tylko naturalny produkt, ale także taki, który ma na celu poprawę nastroju. Ten olej jest używany do odchudzania, aromaterapii, a także w aromaterapii.

Aromaterapia to bardzo szerokie pojęcie

W aromaterapii, wykorzystując naturalne przedmioty w zastosowaniach kosmetycznych, często można spotkać tzw. "Aromatyczne", czyli takie, które są również stosowane w postaci olejków eterycznych. Co dla nas ważne, w tym przypadku olej stosowany jest w postaci olejków i esencji, a jedyną formą jest tradycyjny olej z pestek jagód.

Ten olejek jest w pełni adaptogenny

Jest to produkt stworzony na polu niemieckiej firmy farmaceutyczno-kosmetycznej Bez Duda. Bez Duda to jedna z największych aptek w Polsce, działająca na rynku od 1982 roku. Naturalnie nasz produkt to nie tylko mieszanka esencji i olejku, ale także w pełni adaptogenny olej z pestek jagód. Oznacza to, że jest w pełni biologicznie aktywny.

Olejek poprawia wygląd skóry i twarzy

Mamy do wyboru dwa główne preparaty: naturalny olej z pestek jagód (bundler) i wazelinę (syntetyczny olej jagodowy). Pierwsza z nich daje najpiękniejszy i najbardziej żywy wygląd, a także jest najbogatsza w treści.

Wersja z wazeliną nadaje się do stosowania do twarzy i ciała z wysokiej jakości olejami i botoksem itp.

Naturalny olej z pestek jagód jest w pełni przyswajalny, dzieli się na osiem kategorii (np. palmy daktylowe, rośliny takie jak: słońce, lawenda, lawenda itp.):